Masz pytania?

 

Tel.:             +48 692 696 548
E-mail:          biuro@ceklima.com

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej

 CEKLIMA  jest firmą handlowo-montażowo-usługową, działającą w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej na terenie Dolnego Śląska.

Dział Cetyfikaty energetyczne powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków. W realizacji powierzanych zadań dokładamy wszelkich starań, aby były one wykonane rzetelnie i z jak największą starannością.

 

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z projektowaniem i doborem urządzeń, dostawą i serwisem, montażem i uruchamianiem urządzeń klimatyzacyjnych.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie dostawy, montażu i serwisu urządzeń. Proponujemy urządzenia renomowanych firm, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Zajmujemy się również pracami związanymi z wentylacją i odzyskiem ciepła. Dla każdego naszego Klienta jesteśmy w stanie dobrać indywidualne rozwiązanie.

Zawsze chętnie służymy pomocą.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa korzystna i interesująca.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Najczystszą energią jest energia zaoszczędzona !!!
 

Drukuj stronę
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez ceklima.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ